آرایش صورتعمومیویژه

آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99

آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99
آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99
آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99

با توجه به بالا رقتن آلاینده های هوا و آلودگی هوا برای همه گروه ها تکلیف “تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99” چیست؟ آیا ادارات و بانک های تهران شنبه 13 دی 1399 تعطیل است؟ در ادامه آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه 13 دی 99 به خاطر آلودگی هوا را در مجله میخوانید.

وضعیت تعطیلی تهران 13 دی 99 بخاطر آلودگی هوا

روز جمعه 12 دی 99 با شاخص 153 در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 158 همچنان در شرایط ناسالم قرار داشته است.

تا این ساعت خبری مبنی بر تعطیلی تهران در روز «شنبه 13 دی 99» منتشر نشده و اگر خبر جدیدی درباره تعطیلی فردا تهران منتشر شد، بروزرسانی خواهیم کرد.

احتمال تعطیلی پایتخت فردا 13 دی

انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا در پاسخ به این سوال که اگر شرایط آلودگی هوا در هفته آینده استمرار داشته باشد و بدتر شود، این کمیته چه برنامه‌ای خواهد داشت، اظهار کرد: اگر وضعیت آلایندگی هوا بدتر شود، پیشنهاداتی را مبنی بر تعطیلی تهران به معاون اول رئیس جمهور و هیأت دولت ارائه خواهیم کرد.

پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می‌دهد که در صبحگاه روز جمعه (12 دی 99) با حاکمیت جو پایدار و آرام همراه با انباشت آلاینده‌ها از شب گذشته، کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

در طی روز با عدم وزش باد مؤثر شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نخواهد شد. همچنین در اواخر وقت جمعه، افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر نواحی دور از انتظار نخواهد بود.

عدم وزش باد مؤثر تا صبح روز شنبه (13 دی 99) همراه با آغاز تردد خودروها در نخستین روز هفته سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها خواهد شد و در نتیجه پیش‌بینی می‌شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

حاکمیت جو پایدار و آرام در طی روز نیز سبب تجمع آلاینده‌ها خواهد شد و با افزایش تردد خودروها در ساعات پایانی شنبه بر غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افزوده شده و احتمال می‌رود کیفیت هوای شهر تهران به‌ویژه در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.


(1) وضعیت تعطیلی ادارات و بانک ها اصفهان
وضعیت تعطیلی ادارات و بانک ها اصفهان شنبه 13 دی 99 - منگومگ


(2) اخبار تعطیلی اصفهان شنبه 13 دی 99 - منگومگ
اخبار تعطیلی اصفهان شنبه 13 دی 99 - منگومگ


(3) پیش بینی بورس فردا شنبه 13 دی ماه 99
پیش بینی بورس فردا شنبه 13 دی ماه 99


(4) وضعیت تعطیلی استان اصفهان فردا
وضعیت تعطیلی استان اصفهان فردا پنجشنبه 27 آذر 99 - منگومگ


(5) تعطیلی مدارس شنبه 23 آذر
تعطیلی مدارس شنبه 23 آذر


(6) اصفهان شنبه 13دی 99
صفحه نخست روزنامههای امروز اصفهان شنبه 13دی 99 اصفهان امروز آنلاین


(7) اسامی استان ها و شهرستان های در وضعیت
اسامی استان ها و شهرستان های در وضعیت قرمز شنبه 6 دی 99 پایگاه خبری جماران


(8) تعطیلی کلیه مدارس و حوزه های علمیه قم
تعطیلی کلیه مدارس و حوزه های علمیه قم شنبه 13 دی ماه 99


(9) آخرین وضعیت تعطیلی مدارس کشور فردا
آخرین وضعیت تعطیلی مدارس کشور فردا چهارشنبه 13 آذر 98-راهبرد معاصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا