عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

عکس العمل دختران در شکست عشقی

عکس العمل دختران در شکست عشقی
عکس العمل دختران در شکست عشقی
عکس العمل دختران در شکست عشقی
عکس العمل دختران در شکست عشقی

شکل‌گیری یک رابطه عاشقانه جدید برای کسی که قبلاً آسیب دیده، بسیار دشوار است.

؛ اینکه کاری کنید دختری دوستتان داشته باشد به نوبه خود کار سختی است، چه برسد به اینکه قبلاً شکست عشقی هم خورده باشد. چه قبلاً به او خیانت شده باشد، چه مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد یا به هر طریقی با او بدرفتاری شده باشد، وقتی در روابط گذشته برای دخترها مشکلاتی پیش آمده باشد، از وارد شدن به یک رابطه جدید بیزار خواهند شد. وقتی بخواهید در چنین شرایط سختی با دختری ایجاد رابطه کنید، به دست آوردن اعتماد او حرف اصلی را می‌زند.

دستورالعمل

1. ابتدا باید سعی کنید دوست او شوید. دوستی شما به او کمک خواهد کرد با این شرایط سخت کنار بیاید و به او این امکان را می‌دهد که شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا کند. با خشونت پیشنهادتان را به او تحمیل نکنید، مخصوصاً الان که روحیه آسیب‌پذیر و بسیار شکننده‌ای دارد و اعتماد کردن برای او مشکل است. درعوض به حرف‌هایش گوش دهید و کم‌کم برای عنوان کردن پیشنهادتان برای یک رابطه جدید پیش روید.

2. فرصت‌هایی برای بازنگری روابط برای او پیش آورید. لازم نیست همیشه شانه‌ای برای گریه کردن باشید. درمقابل، برنامه‌ای ترتیب دهید که با کمک دوستانتان ذهن او را از شکستعشقی که داشته است دور کنید. گاهی‌اوقات دادن فرصتی به او برای فراموش کردن موقت آنچه در گذشته بر او گذشته است، فرصتی ایدآل برای اوست تا دیدگاهی تازه به روابط پیدا کند.

3. خصوصیات و ویژگی‌های خوب خود را نشان دهید. نمی‌توانید کسی را مجبور به دوست داشتن خودتان کنید، اما می‌توانید خود را به او بشناسانید. لازم نیست تظاهر کنید؛ با خودتان صادق باشید و همانی باشید که واقعاً هستید.

4. نشان دهید با فردی که قبلاً به او صدمه زده است خیلی فرق دارید. اگر قبلاً آسیب دیده است، این احتمال قوی وجود دارد که دیگر همه مردها را با کسی که قبلاً اذیتش کرده بود مقایسه کند. به او نشان دهید که خصوصیات آزاردهنده آن فرد در شما وجود ندارد.

5. به او کمک کنید به شما اعتماد کند. این فقط از طریق رفتارها و اعمال شما امکانپذیر است نه حرف‌هایتان. کسی باشید که بتواند به او تکیه کند. هیچوقت به او دروغ نگویید چون اگر متوجه دروغتان شود، فرصت خود برای اینکه دوستتان داشته باشد را برای همیشه از بین برده‌اید.
(1) عکس العمل دختران در شکست عشقی - سی فارس
عکس العمل دختران در شکست عشقی - سی فارس


(2) مراحل شکست عشقی مدت زمان لازم برای
مراحل شکست عشقی مدت زمان لازم برای پشت سر گذاشتن شکست عشقی


(3) چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم


(4) عوارض شکست عشقی دختران چیست - مرکز
عوارض شکست عشقی دختران چیست - مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه


(5) مجموعه 40 عکس نوشته شکست عشقی ستاره
مجموعه 40 عکس نوشته شکست عشقی ستاره


(6) درمان شکست عشقی بدون رنج کشیدن
درمان شکست عشقی بدون رنج کشیدن


(7) شکست عشقی دختر
شکست عشقی دختر


(8) عکس پروفایل شکست عشقی با متن های سنگین
عکس پروفایل شکست عشقی با متن های سنگین و طرح های مفهومی


(9) افسردگی بعد از شکست عشقی 5 دلیل اصلی
افسردگی بعد از شکست عشقی 5 دلیل اصلی راهکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا