عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

از این پسرها باید دوری کنید دانستنی های قبل از ازدواج

از این پسرها باید دوری کنید دانستنی های قبل از ازدواج
از این پسرها باید دوری کنید دانستنی های قبل از ازدواج
از این پسرها باید دوری کنید (دانستنی های قبل از ازدواج)
این پسرها بیشتر از آنکه عاشق شما باشند، عاشق تجربه عشق و عاشقی هستند، بنابراین احتمال خیانت آنها چه پیش از ازدواج و چه پس از ازدواج زیاد است.

هوس‌ بازها

این پسرها بیشتر از آنکه عاشق شما باشند، عاشق تجربه عشق و عاشقی هستند، بنابراین احتمال خیانت آنها چه پیش از ازدواج و چه پس از ازدواج زیاد است.

هفت‌ خط‌ ها

چنین پسرهایی با چرب‌زبانی و هفت‌ خط‌بازی به‌گونه‌ای که خودتان هم متوجه نمی‌شوید خرج و مخارج هر سفر یا حتی کافی‌شاپ رفتنی را به گردن شما می‌اندازند و به نوعی فقط برای سوءاستفاده مالی به شما ابراز علاقه می‌کنند.

افراد معتاد و دائم‌ الخمر

اعتیاد شوخی‌بردار نیست و نمی‌توان به امید قولی مبنی‌بر ترک به فردی معتاد دل بست؛ چرا که اغلب این افراد ثبات شخصیتی ندارند و زندگی را برای شما به یک جهنم واقعی تبدیل می‌کنند.

بیکارها و لافزن‌ ها

اگر پسری مدام از این شاخه به آن شاخه پرید و کسب و کار مشخص و درست و حسابی نداشت، اما دائما از توانایی‌ها یا آرزوهایش گفت، حتما از او دوری کنید.

دمدمی‌ مزاج و بی‌ اراده

چنین مردانی مسئولیت‌پذیر نیستند و نمی‌توان در زندگی به آنها تکیه کرد؛ این افراد توانایی اداره زندگی خود را هم ندارند چه برسد به زندگی مشترک.

مردان وابسته

مشورت با بزرگترها خوب است، اما اگر طرف مقابل تنها به دنبال پیروی بی‌چون و چرا از دیگران و به‌ویژه پدر و مادرش است، مطمئن باشید نمی‌تواند نقش یک مرد ایده‌آل را در زندگی شما ایفا کند.

خسیس‌ ها

اینکه حواس مرد زندگی به دخل و خرج و حساب و کتاب باشد، خوب است، اما اینکه تنها به روز مبادا و آینده بیندیشد و نگذارد از زندگی لذت ببرید، نه! این افراد زندگی را به کام شما تلخ می‌کنند و گاهی ابتدایی‌ترین انتظارات شما را هم برآورده نخواهند کرد، چراکه پای پول در میان است.

مردان کسل‌کننده

پسرهایی که حاضر نیستند با شما به سفر، گردش و تفریح یا مهمانی بیایند، به‌طور حتم حوصله شما را سر خواهند برد. حالا انتخاب با خودتان است، آیا تحمل این‌ همه یکنواختی و سکون را دارید؟

رنجورنماها

در یک رابطه باید هر دو طرف هم غمخوار یکدیگر باشند هم در شادی‌های یکدیگر شرکت کنند، اما بودن با پسری که دائما از بیماری یا رنج‌هایش می‌گوید و همیشه در حال شکایت کردن از یک رنجش‌خاطر است، نمی‌تواند قابل تحمل باشد!

بدبین‌ ها

با چنین پسرهایی مدام زیر ذره‌بین هستید و هر حرکت یا رفتار شما برای آنها شک‌برانگیز است. گاهی این شک و تردیدها به توهین و بی‌احترامی هم ختم می‌شود.

سلطه‌ جوها

به‌طور حتم هیچ زنی تحمل زورگویی و پرخاشگری طرف مقابلش را ندارد و نمی‌تواند مردی را که مدام برای او تصمیم می‌گیرد و تعیین تکلیف می‌کند، در کنار خود تحمل کند.

گرفتارها

آقایان معمولا در شوخی‌هایشان با یکدیگر و در دوران مجردی از اینکه با شغل خود ازدواج کرده‌اند، می‌گویند، اما گاهی این مسئله به واقعیت می‌پیوندد، بنابراین اگر همیشه طرف مقابل شما برای کار و مسائل شغلی‌اش وقت داشت و شما برای او در درجه دوم اهمیت قرار داشتید، بدانید که نمی‌تواند مرد ایده‌آلی باشد و یک روزی بالاخره کاسه صبر شما هم لبریز می‌شود و لب به شکایت می‌گشایید.


(1) از این پسرها باید دوری کنید دانستنی
از این پسرها باید دوری کنید دانستنی های قبل از ازدواج


(2) ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد
ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد ساعدنیوز


(3) چرا پسر مرد علاقه تان از ازدواج با شما
چرا پسر مرد علاقه تان از ازدواج با شما منصرف شده است


(4) ازدواج با پسر بد دهن و عصبی
ازدواج با پسر بد دهن و عصبی


(5) دانستنی های قبل از ازدواج برای مردان
دانستنی های قبل از ازدواج برای مردان 10 چیزی که باید قبل از عروسی بدانید


(6) دخترها و پسرها قبل از ازدواج مهارت های
دخترها و پسرها قبل از ازدواج مهارت های زیر را حتما بدانند تریبون آزاد


(7) رابطه جنسی قبل از ازدواج زندگیتان را
رابطه جنسی قبل از ازدواج زندگیتان را نابود میکند


(8) دانستنیهای زناشویی هنجارهای دوران
دانستنیهای زناشویی هنجارهای دوران آشنایی و دوستیهای قبل از ازدواج


(9) نکات و دانستنی های مهم قبل از ازدواج
نکات و دانستنی های مهم قبل از ازدواج


(10) 9 سوال ضروری که باید قبل از ازدواج از
9 سوال ضروری که باید قبل از ازدواج از همسرتان بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا