بیوگرافی بازیگران و هنرمندانعمومیفرهنگ و هنرویژه

بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های الهه فرشچی و زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های الهه فرشچی و زندگی شخصی و هنری
بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های الهه فرشچی و زندگی شخصی و هنری
بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های الهه فرشچی و زندگی شخصی و هنری

 الهه فرشچی

در این بخش مجله بیوگرافی کامل الهه فرشچی را آاده کرده ایم. او یکی از بازیگران سریال همه چیز آنجاست بودو در سریال دردسرهای عظیم هم ایفای نقش کرد و به شهرت رسید. در این مطلب حواشی زندگی او، گفتگوی با او و عکس های الهه فرشچی و همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی الهه فرشچی

الهه فرشچی متولد دی ماه 1368 می باشد، او اصالتا اصفهانی و متولد شهر کاشان اسـت. الهه فرشچی در رشته تئاتر تحصیل کرده و سریال همه چیز آن جاست کـه مخاطبان بسیاری در سرتاسر ایران داشت سکوی پرتاب او بـه سمت شهرتی بزرگ بود. او از کودکی علاقه زیادی بـه بازیگری داشته و باوجود مخالفت های خانواده اش راه خودرا در دنیای سینمایی دنبال کرده اسـت.

او می‌گوید: علاقه ام بـه بازیگری کـه از دوره کودکی شروع شد، این عشق و علاقه بـه قدری زیاد بود کـه با دوستانم در دبستان نمایش خواهران غریب را بازی کردم، علاوه بر آن، زمانی هم با دوستانم تنها میشدم از آنها میخواستم باهم نمایش بازی کنیم و یا بـه آنها می گفتنم از مـن بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم.

پدر و مادرم زیاد موافق نبودند کـه در عرصه بازیگری فعالیت کنم چون انها هم بیشتر دوست داشتندفرزندشان مهندس و یا پزشک شود، منتهی در نهایت در رشته ای کـه بـه آن علاقمنتد بودم تحصیل کردم.

 الهه فرشچی

شروع فعالیت

فعالیت حرفه ای خودرا با چند تله فیلم از اواخر سال 89 شروع کرد تا این کـه در سریال همه ی چیز آن جاست «سریالی در ژانر اجتماعی ساخته شهرام شاه حسینی» در نقش بیتا درسال 1393 بـه شهرت رسید، سپس حضورش در سریال دردسرهای عظیم نیز بـه شناخته تر شدن وی کمک کرد.

 الهه فرشچی

علاقه همیشگی به تئاتر

قطعا فعالیت در تئاتر را ادامه خواهم داد. نفس کشیدن در تئاتر و جاییکه مـن در آن اموخته ام، برایم ارزشمند اسـت بازیگری 100 در 100 در همه ی مدیوم ها چیزی مشترک اسـت این کـه بعنوان یک بازیگر باید کارت را انجام بدهی.

اما در تئاتر قطعا این اتفاق زنده تر اسـت بازی در تلویزیون برای مـن بـه تجربه بیشتری نیاز داردو این موضوع نیازمند طی شدن زمان اسـت و هر کدام از این مدیوم ها با کمی تفاوت جنس بازی خودش را میـــخواهد.

 الهه فرشچی

جراحی زیبایی

تا بحال جراحی زیبایی نداشتم ودر صورتی با آن موافقم کـه واقعا نیاز باشد. نه این کـه طوری باشد تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند اگرهم روزی بخواهمکه چنین کاری کنم با دکترهای متعددی مشورت میکنم و اصلا بی گدار بـه آب نمیزنم.

 الهه فرشچی

ازدواج و همسر الهه فرشچی

الهه فرشچی مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده اسـت.

 الهه فرشچی

علاقه به ورزش و مدلینگ

عکسهایی کـه الهه فرشچی اینستاگرام خود بارگذاری میکند خبر از علاقه او بـه ورزش و گه گاه مدلینگ دارد، او با استایل های اسپرت ودر هنگام ورزش کردن سلفی های زیادی از خود منتشر کرده اسـت.

شایعه مهاجرت و کشف حجاب

زمانی شایعه خروج او از ایران در رسانه ها پر رنگ شد و تا امروز این حواشی ادامه دارند، هنوز هم کامنت هایی کنایه امیز و بـه شدت رکیک در پست های او نوشته میشوند، اما حقیقت چـه بوده و چـه کسی حریم خصوصی وی را شکسته اسـت، خانم فرشچی با انتشار پستی در اینستاگرام توضیحاتی ارائه کرد.

« همراهان ارجمند برای ساعاتی تلفن همراه اینجانب بـه امانت در اختیار یک بـه اصطلاح دوست بی وجدان و سرشار از حسد بود کـه با انتشار عکسی خصوصی از مـن و مطلبی کذب در صفحه اینستاگرامم باعث سودجویی و موجب تعجب و نگرانی شـما عزیزان شده بود. از شـما همراهان ارجمند و با فرهنگ عذرخواهی کرده و بـه اطلاع می‌رساند کـه این موضوع از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد شد.»

 الهه فرشچی

گزیده فیلم ها و سریال های

تله فیلم پاپوش

تله فیلم گدایان

سریال همه ی چیز آن جاست

سریال در حاشیه


(1) بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های
بیوگرافی الهه فرشچی و گفتگو و عکس های الهه فرشچی و زندگی شخصی و هنری - هات فاز


(2) بیوگرافی الهه فرشچی و همسرش زندگی
بیوگرافی الهه فرشچی و همسرش زندگی شخصی با عکس


(3) الهه فرشچی برای همیشه از ایران رفت و
الهه فرشچی برای همیشه از ایران رفت و کشف حجاب کرد سبک زندگی افراد مشهور 206


(4) الهه فرشچی بازیگر کشف حجاب کرده سریال
الهه فرشچی بازیگر کشف حجاب کرده سریال دردسرهای عظیم کیست اینستاگرام جدول یاب


(5) الهه فرشچی برای همیشه از ایران رفت و
الهه فرشچی برای همیشه از ایران رفت و کشف حجاب کرد عکس - رویداد24


(6) کشف حجاب الهه فرشچی بازیگر سریال دردسر
کشف حجاب الهه فرشچی بازیگر سریال دردسر های عظیم عکس ها و بیوگرافی


(7) زندگی خصوصی الهه فرشچی و همسرش عکس
زندگی خصوصی الهه فرشچی و همسرش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(8) الهه فرشچی بیوگرافی و عکسهای الهه
الهه فرشچی بیوگرافی و عکسهای الهه فرشچی و همسرش


(9) بیوگرافی الهه فرشچی
بیوگرافی الهه فرشچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا