عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

مهمترین دروغ های خانم ها به آقایان

مهمترین دروغ های خانم ها به آقایان
مهمترین دروغ های خانم ها به آقایان
مهمترین دروغ های خانم ها به آقایان
مهمترین دروغ های خانم ها به آقایان
فکر میکنید که همسرتان به هیچ وجه اهل دروغ نیست؟ بهتر نیست که در مورد این موضوع بیشتر و دقیق تر بیندیشید؟ دلایل دروغ گفتن متفاوت است، از نگرانی او برای احساسات شما گرفته تا حفظ رابطه خودش باشما، ولی مطمئن باشید همسر مور علاقه شما هم یک انسان است و از دروغ به عنوان یک حربه برای رسیدن به اهدافش ( شاید به طور ناخودآگاه ) استفاده میکند.

دلیل آنها هر چه که باشد 10 نوع عمده آن در زیر آمده است:

1- هیچ وقت سعی نکرده ام چیزی را در مورد تو تغییر دهم
وای فکر می کنید چه چیزی ممکن است؟ یعنی واقعاً از شنیدن صدای خرناسه شما عصبی نشده؟ یعنی او از همه رفتار شما راضی است؟ به هر حال اگر هم به شما نگفته در سالهای آینده خواهد گفت، پس تا می توانید از این فرصت بهره ببرید او « سعی نکرده چیزی را در شما تغییر دهد؟ » پس شما مرد ایده آل او هستید!

2- من از بودن در جمع دوستان تو لذت می برم
مهم نیست دوستان شما چقدر انسان های جالبی هستند، این نظر شماست و احتمالاً همسرتان از ته قلب اینطور فکر نمی کند. پس تا آنجا که می توانید این ملاقات ها را کاهش دهید تا همسرتان تصمیم نگیرد و احساس قلبی اش را راجع به ملاقات های پر سر و صدای شما با دوستانتان بیان کند.

3- من از انجام دادن هر کاری برای تو لذت می برم
این ها جملات اول رابطه ها هستند. واقعاً فکر می کنید همسرتان از شستن لباس های شما یا جمع کردن ظرفهای غذا در حالی که شما لم داده اید و تلویزیون تماشا می کنید لذت می برد؟ اگر نمی خواهید روزی با جمله « لطفاً خودت جورابهای بد بویت را بشو » مراجه شوید، خودتان زودتر دست به کار شوید.

4- من خانواده تو را مثل خانواده خودم دوست دارم
ممکن است او در تظاهر کردن بسیار وارد و ماهر باشد ولی بدانید این احساس قبلی او نیست اگر شک دارید این بار که او خانواده تان را برای شام دعوت می کند به ماهیچه های صورتش نگاه کنید تا متوجه لبخند مصنوعی که او به زور به لب دارد شوید.

5- من عاشق ورزش هستم
این هم یکی دیگر از جملات سنتی اولین قرار است. او احتمالاً تماشای فوتبال را به عنوان یکی از کارهای مورد علاقه اش به شما معرفی می کند تا نشان دهد که چقدر با شما هم عقیده است و با دخترهای دیگر یک فرق اساسی دارد. اگر او جز نوادر روزگار نباشد ( و واقعاً عاشق فوتبال نباشد ) بعد از مدتی از شما هم به خاطر تماشای فوتبال ایراد خواهد گرفت.

6- اگر به من بگویی که چاق شده ام اصلاً ناراحت نخواهم شد
اصلاً چنین چیزی ممکن است؟ اصولاً اگر شما سعی کنید با تعریف بیش از حد از او خوشحالش کنید. موفق نخواهید شد چرا که او می فهمد که شما دروغ می گوئید ولی لازم نیست این صداقت خود را با اظهار نظر درباره اندامش به او ثابت کنید. در غیر این صورت جنگ جهانی سوم در منزل شما به وقوع خواهد پیوست.

7- تو راست می گویی، حق با توست
در مشاجرات دوران دوستی و نامزدی همیشه دخترها حق را به پسرها می دهند ولی آیا در زندگی هم عقیده آنها این چنین است؟ در حقیقت «حق با توست » معادل « کافی است و تمامش کنیم » است او می خواهد فقط مشاجره را به پایان برساند!

8- وجه تو به دیگر زنان اصلاً برایم مهم نیست
اوایل شکل گیری یک رابطه، دخترها برای بی تفاوت جلوه دادن خود از چنین جملات فریبنده ای بهره می گیرند.شانس شما این جاست که وقتی مشغول تماشای دختران دیگرهستید می توانید از میزان عصبانیت او آگاه شوید. البته این کاملاً طبیعی است. خود را جای او بگذارید؛ اگر او هر پسر خوشگلی را ببنید شروع به طنازی کند چه احساسی به شمادست خواهد داد .

9- پول تو برایم هیچ اهمیتی ندارد
با این که مبلغ پول شما در حساب بانکی تان برای اکثر زنان اهمیت چندانی ندارد ولی استقلال مالی شما برای همه آنها مهم است. ممکن است به شما نگوید چون نمی خواهد شما را بترساند ولی مطمئن باشید که همینطور است.

10- عزیزم ناراحت نباش، این چیزها برای همه اتفاق می افتد
در زندگی همه ما لحظات سخت پیش می آید، اکثر زنان در مواقع سختی همسرانشان از این جمله کلیشه ای استفاده می کنند. به هر حال اصلاً مهم نیست، مهم این است که او از بین همه افراد دیگر شما را انتخاب کرده است.


(1) 10 دروغ زنان به مردان - مردمان
10 دروغ زنان به مردان - مردمان


(2) مهمترین دروغ هایی که آقایان به خانم ها
مهمترین دروغ هایی که آقایان به خانم ها می گویند - ساعت24


(3) دلایل دروغ گفتن زنان به مردان چیست ستاره
دلایل دروغ گفتن زنان به مردان چیست ستاره


(4) مهمترین دروغ هایی که آقایان به خانم ها
مهمترین دروغ هایی که آقایان به خانم ها می گویند ساتین


(5) دروغ های عمده مردان به زنان
دروغ های عمده مردان به زنان


(6) علت دروغ گفتن زن و مرد
علت دروغ گفتن زن و مرد


(7) مردان دروغگو تر هستند یا زنان
مردان دروغگو تر هستند یا زنان


(8) خیانت پایان دروغ های زنجیره ای به زن
خیانت پایان دروغ های زنجیره ای به زن جوان پرونده روانشناسی یک زندگی واقعی


(9) دلایل دروغ گفتن زنان به مردان چیست
دلایل دروغ گفتن زنان به مردان چیست


(10) جنجالی ترین دروغهایی که مردان به زنان
جنجالی ترین دروغهایی که مردان به زنان میگویند و زنان آنها را باور میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا